Aktuality

Bezdotykové ovládání a další novinky

12.03.2019 | Bezdotykové ovládání a další novinky

V následujícím článku Vám chceme představit několik novinek, které prezentovala firma Hoppe na BAU 2019 v Mnichově. Klíčová témata jsou ochrana proti vloupání, řešení pro Smart Home a Smart Building.

1) Bezdotykové komfortní ovládání
S touto funkcí jste se mohli setkat u otvírání kufru automobilu. Systém automaticky prostřednictvím zakódovaného signálu transpondéru rozpozná osobu, která má oprávnění ke vstupu a rozsvítí světelný bod směrem k zemi. Malým pohybem nohy přes tento světelný bod se pak odjistí motorický zámek domovních dveří a dveře je možné otevřít – bezdotykově, komfortně a bezpečně. Bezpečnostní funkce v kování zabraňuje neúmyslnému otevření dveří zevnitř. Můžete si zvolit barvu světla, aby byl světelný bod dobře vidět na různých podkladech.
 

 

2) Bezpečnostní rádiově řízená okenní klika pro centrální zamykání
Bezpečnostní rádiově řízená okenní klika, která může být integrována do systémů pro centrální zamykání budov. Pokud se klikou otočí, vyšle se rádiový signál do systému, který bude vědět v jaké poloze se klika zrovna nachází. Klika, která se nachází v poloze zavřeno, je systémem automaticky uzamčena – odpadá Vám jednotlivé zamykání všech okenních klik! Kdo chce otevřít okno, stlačí malé tlačítko na rozetě – pokud svítí zeleně, klika se odemkne a okno lze otevřít. Svíti-li červeně, je systém nastaven tak, že otevření není možné a klika zůstane uzamčená. Inovativní koncept spojuje ochranu a komfort – jak ve veřejných budovách, tak v soukromých domech.
 
 

3) Nová generace madel se senzorem pro otisk prstu
Tyčová madla s průřezem ve tvaru D a s integrovaným senzorem pro otisk prstu kombinují moderní hranaté tvary s příjemným pocitem při uchopení zaobleného madla. Vysoký komfort díky smysluplně ergonomicky umístěnému senzoru přímo v madle zůstává samozřejmě zachován: “Odemykání” a otevírání dveří lze provést jediným plynulým pohybem ruky. Používané senzory pocházejí od předního dodavatele Idencom – jsou velmi snadno ovladatelné a spolehlivě fungují i v extrémních klimatických podmínkách. Také montáž je pro zpracovatele bez problémů: Nemusí se nic frézovat, jen přivést kabel k motorickému zámku a namontovat jako obvykle pomocí osvědčených upevňovacích systémů HOPPE.
 
 
 
4) Rozšíření série Hamburg
V HOPPE rozšířili atraktivní sérii z produktové řady duraplus®: Hamburg, jedna z nejnovějších sérií v nabídce HOPPE, byla dosud k dostání pouze ve spojení s inovativní technikou okenních klik SecuForte®. Nyní je tento atraktivní design se svým jemným vedením linky a harmonickou souhrou hranatých a zaoblených konstrukčních prvků možné použít i na dveřích – v osmi atraktivních barevných odstínech! Hamburg můžete mít buď jako rozetovou garnituru nebo také jako garnituru s dlouhým štítkem pro interiérové, profilové a vchodové dveře. Samozřejmě jsou nové modely vybaveny spojením Quick-Fit a díky tomu je možné je jednoduše, rychle a přesně namontovat.
 
 
zdroj: hoppe.com

R.S.P. s.r.o.

385 731 803 prodej%rsp.cz

Copyright © 2003 - 2018 R.S.P. s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Zajímavé odkazy | Developed by INT
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace