Aktuality

SecuSan - nový hygienický standard

22.08.2016 | SecuSan - nový hygienický standard

 • Antimikrobiální povrch
   
 • Odolnost proti korozi a oděru
   
 • Série: Paris, Amsterdam, Marseille, Stockholm a další
   
 • Velmi rychlé upevnění: 75% úspora času
   

,,Víte, že přes dveřní kliku podáváte ruku tisícům neznámých lidí ?”

Antimikrobiální povrch
Téma hygiena je ve společnosti přítomno již mnoho let a dnes je ještě aktuálnější než dříve. Kliky SecuSan® jsou řešení, které nabízí aktivní ochranu tam, kde je třeba: ať už na klinikách, ve školách, v průmyslu nebo rekreačních střediscích. SecuSan® je speciální povrch, který okamžitě a trvale potlačí mikrobiální růst. Obsahuje ionty stříbra, které jsou vloženy do nosného systému ze sklokeramiky. Ionty jsou aktivní součástí materiálu a zabraňují růstu choroboplodných zárodků jako jsou bakterie, řasy a houby. Jeho účinnost byla potvrzena nezávislými laboratorními i praktickými testy.

Příklady použití
SecuSan® je velmi účinný díky rychlému působení antimikrobiálních vlastností. Proto je kování s tímto povrchem vhodné zejména pro lékařské a nemocniční použití, např. V klinikách, lékařských domech, lékárnách, domech s pečovatelskou službou, jeslích, školách, institutech nebo ve veřejných institucích. Všude tam, kde hygienická ochrana musí být spojená s rychlou účinností, vysokou hospodárností a s ochranou životního prostředí.Vzhledem ke svým hygienickým a funkčním vlastnostem se klika SecuSan® hodí jak pro různá průmyslová použití, tak také pro gastronomická zařízení a hotely. Splňuje vysoké požadavky, které jsou kladeny na dodržování hygienické ochrany.

 

 

Paris E138Z-42K+KV-42KS+KVS PZ F69

 

Marseille E1138Z-42K+KV-42KS+KVS PZ F69

Amsterdam E1400Z-42K+KV-42KS+KVS PZ F69

 

Máte nějaké otázky k informacím?

Kontaktujte nás prosím přímo na: prodej@rsp.cz

R.S.P. s.r.o.

385 731 803 prodej%rsp.cz

Copyright © 2003 - 2019 R.S.P. s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Zajímavé odkazy | Developed by INT
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace