Záchrané a únikové cesty

 

   
Zajištění bezpečného úniku dle EN 179 ( Únikové cesty z budov bez předpokládané přítomnosti veřejnosti ) spočívá ve vybavení nouzového uzávěru dveří potřebnou technikou tak, aby tento uzávěr splňoval veškerá nařízení výše uvedené normy. Nejjednodušším způsobem je montáž povrchového tlačítka Exit Pad, při vyšších požadavcích na ochranu před neautorizovaným vstupem je ideální kombinace samozamykacích antipanikových zámků Dorma SVP s vysoce kvalitním dveřním kováním Dorma Premium.  
Zajištění bezpečného úniku dle EN 1125 ( Únikové cesty z budov s předpokládanou přítomností veřejnosti ) spočívá ve vybavení panikového dveřního uzávěru horizontálním panikovým madlem tak, aby tento uzávěr splňoval veškerá nařízení výše uvedené normy. Nejjednodušším způsobem je montáž povrchového panikového PHA 2000 ( variantně panikové tlačné lišty PHB 3000 ), při vyšších požadavcích na ochranu před neautorizovaným vstupem je ideální osazení panikového madla s integrovaným antipanikovým zámkem PHA 2500 pro rámové dveře, případně               PHA 2500 VB s integrovaným antipanikovým zadlabacím zámkem. Při požadavcích na automatické otvírání panikového dveřního uzávěru v kombinaci s požadavkem na maximální zabezpečení proti neautorizovanému vstupu je ideální kombinace PHA 2500 s motorovým samozamykacím panikovým zámkem SVP 2000.
  
   
 
  Záchranné a únikové cesty
Zašlete nám dotaz na toto zboží
 Název firmy:
 Jméno a příjmení *:
 Telefon:
 E-mail *:
 Předmět dotazu:
 Dotaz *:
 Kontrolní kód: Antispamová ochrana
 Vložte kontrolní kód *:
 

R.S.P. s.r.o.

385 731 803 prodej%rsp.cz

Copyright © 2003 - 2019 R.S.P. s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Zajímavé odkazy | Developed by INT
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace