Výplňové desky STADUR

 
 
Sendvičové desky tvoří jádro z extrudovaného polystyrenu a vrchní vrstvou STADURLON. STADURLON je nový, vysoce odolný plast, který lze použít v rozmezí teplot -20°C až +120°C. Speciální povrch je vysoce odolný vůči UV záření. Vrchní desky jsou opatřené ochrannou folií. Barva desky je bílá RAL 9016 s povrchem matným, jemně matným a lesklým. Více informací o výrobních formátech, tloušťkách a dalších hodnotách naleznete na  listu produktu.
Výplňové desky STADUR FB-1/SLN  
Sendvičové desky tvoří jádro z extrudovaného polystyrenu a vrchní vrstvou STADURLON.  STADURLON je nový, vysoce odolný plast, který lze použít v rozmezí teplot -20°C až +120°C. Speciální povrch je vysoce odolný vůči UV záření. Vrchní desky jsou drážkované v různých směrech. Více informací o výrobních formátech, tloušťkách a dalších hodnotách naleznete na  listu produktu.
Výplňové desky STADUR FB-1/SL PROTEC  
Sendvičové desky tvoří jádro z extrudovaného polystyrenu do kterého je integrován AL plech o síle 1,5, 2 nebo 3 mm. Desky jsou chráněné proti prolomení. Hlavním důvodem pro použití výztuhy je bezpečnost. Vrchní vrstva je  STADURLON.  STADURLON je nový, vysoce odolný plast, který lze použít v rozmezí teplot -20°C až + 120°C. Speciální povrch je vysoce odolný vůči UV záření. Vrchní desky jsou opatřené ochranou folií. Barva desky je bílá RAL 9016 s povrchem matným, jemně matným a lesklým. Více informací o výrobních formátech, tloušťkách a dalších hodnotách naleznete na  listu produktu.  
Výplňové desky STADUR FB-3/SL  
Sendvičové desky tvoří jádro z extrudovaného polystyrenu a vrchní vrstvou STADURLON.  STADURLON je nový, vysoce odolný plast, který lze použít v rozmezí teplot -20°C až + 120° C. Speciální povrch je vysoce odolný vůči UV záření. Vrchní desky jsou foliované různými dekory dřeva a dalšími barvami včetně metalických. Více informací o výrobních formátech, tloušťkách a dalších hodnotách naleznete na  listu produktu.
 
Sendvičové desky tvoří jádro z extrudovaného polystyrenu a vrchní vrstvou z laminátu nebo hliníku. Vrchní desky jsou drážkované v různých směrech. Více informací o výrobních formátech, tloušťkách a dalších hodnotách naleznete na  listu produktu.
Výplňové desky STADUR FB-3/SL PROTEC  
Sendvičové desky tvoří jádro z extrudovaného polystyrenu, do kterého je integrován AL plech o síle 1, 5, 2 nebo 3 mm. Desky jsou chráněné proti prolomení. Hlavním důvodem pro použití výztuhy je bezpečnost. Vrchní vrstva je  STADURLON. STADURLON je nový, vysoce odolný plast, který lze použít v rozmezí teplot -20°C až + 120°C. Speciální povrch je vysoce odolný vůči UV záření. Vrchní desky jsou foliované různými dekory dřeva a dalšími barvami včetně metalických. Více informací o výrobních formátech, tloušťkách a dalších hodnotách naleznete na  listu produktu.
Výplňové desky STADUR SPH  
Sendvičové desky tvoří jádro z extrudovaného polystyrenu a vrchní vrstvou z překližky z různých druhů dřev a jsou bez povrchové úpravy. Vrchní desky jsou silné 4 nebo 9 mm. Více informací o výrobních formátech, tloušťkách a dalších hodnotách naleznete na  listu produktu.
Výplňové desky STADUR SPH DN  
Sendvičové desky tvoří jádro z extrudovaného polystyrenu a vrchní vrstvou z překližky z různých druhů dřev a jsou bez povrchové úpravy. Vrchní desky jsou silné 9 mm a můžou být drážkované v různých směrech. Více informací o výrobních formátech, tloušťkách a dalších hodnotách naleznete na listu produktu.
Výplňové desky STADUR SKS  
Desky tvoří jádro z extrudovaného polystyrenu a vrchní oboustraně lepicí folie. Jádro je z obou stran chráněné silikonovým papírem. Více informací o výrobních formátech, tloušťkách a dalších hodnotách naleznete na   listu produktu.
Zašlete nám dotaz na toto zboží
 Název firmy:
 Jméno a příjmení *:
 Telefon:
 E-mail *:
 Předmět dotazu:
 Dotaz *:
 Kontrolní kód: Antispamová ochrana
 Vložte kontrolní kód *:
 

R.S.P. s.r.o.

385 731 803 prodej%rsp.cz

Copyright © 2003 - 2019 R.S.P. s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Zajímavé odkazy | Developed by INT
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace