Venkovní obklad O-Wall

Systém venkovních obkladů Twinson O-Wall nahrazuje předchozí generaci venkovních obkladů Twinson O-Face a přináší celou řadu nových vylepšení. Systém O-Wall nabízí všechny výhody materiálu Twinson a je vhodný zejména elegantní ukončení zaizolované venkovní fasády nebo ukončení štítu. Komůrkové obkladové desky mají velmi vysokou pevnost, díky tomu je možné montovat podkladové rošty v rozpětí až 50 cm a instalace fasádních obkladů je tak velice rychlá.

 

O-Wall je robustní systém s přírodním vzhledem. Obkladové prvky mají minimální nároky na udržování a jsou k dispozici ve 3 přírodních barvách, které stárnou jako kvalitní dřevo a propůjčují budově elegantní vzhled, který přetrvá roky.

Venkovní obložení stěn O-Wall může být součástí celkové koncepce izolace nebo jednoduše fungovat jako povrchová úprava. Obklady jsou vhodné nejen pro obložení vnějších stěn, ale také arkýřových a střešních oken a okapů.

 
         

 Systém O-Wall je vyroben z materiálu Twinson firmy Deceuninck, což je nejmodernější jednosložkový materiál vyrobený z dřeva a PVC. Materiál Twinson kombinuje přírodní vzhled a pocit, který nabízí dřevo, a nízké nároky na údržbu a odolnost, kterými se vyznačuje PVC. Materiál Twinson má certifikát PEFC, je recyklovatelný, a současně je to alternativa k tropickému tvrdému dřevu šetrná k životnímu prostředí. Je voděvzdorný a netvoří třísky. Jeho odolnost a přírodní vzhled z něj činí ideální materiál pro venkovní aplikace, jako jsou zahradní cestičky, atria, terasy, okraje jezírek a bazénů a venkovní obklady zdí.

 
         
         
         
   Pdf - Záruční certifikát        
         
         
Zašlete nám dotaz na toto zboží
 Název firmy:
 Jméno a příjmení *:
 Telefon:
 E-mail *:
 Předmět dotazu:
 Dotaz *:
 Kontrolní kód: Antispamová ochrana
 Vložte kontrolní kód *:
 

R.S.P. s.r.o.

385 731 803 prodej%rsp.cz

Copyright © 2003 - 2019 R.S.P. s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Zajímavé odkazy | Developed by INT
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace