Terasy Twinson O-Terrace

 

Twinson O-Terrace je vyroben ze dřeva a PVC. Spojením výhod obou materiálů v jeden vám Twinson předává to nejlepší z obou - přírodní vzhled, hřejivý pocit ze dřeva a trvanlivost PVC spolu s jeho minimální údržbou. Díky svému přírodnímu vzhledu splynou terasové desky O-Terrace dokonale s Vaší zahradou. Twinson O-Terrace zaručí, že vaše terasa zůstane nezměněná po dlouhou dobu. Terasové desky se neštěpí, nekroutí a odolávají parazitům ve vodě.

 

Jejich nespornou výhodou jsou minimální nároky na údržbu a jednoduchá montáž. Terasové desky Twinson se díky skrytému systému nerezových spojek připevní na předem připravený rošt a snadno začistí soklovou krycí lištou. Desky Twinson, určené pro terasy, jsou stoprocentně recyklovatelné. Zatímco tvrdé dřevo se těží v deštných pralesích, Twinson obsahuje dřevo borovice, která vyrůstá v lesích, které jsou průběžně doplňovány novou výsadbou.

 

Terasy Twinson jsou k dostání v 8 barevných kombinacích. Vybrat si můžete z odstínů vlašský ořech, oliva, lískový ořech, kůra, kámen, meruňky, rašelina a lékořice. Díky unikátním vlastnostem materiálu Twinson můžete zcela zapomenout na dodatečné náklady za penetrační a ochranné oleje a nátěry. Twinson je prakticky bezúdržbový a trvanlivý materiál s garancí 25 let.

       
       
   Pdf - Záruční certifikát      
       
       
       
Zašlete nám dotaz na toto zboží
 Název firmy:
 Jméno a příjmení *:
 Telefon:
 E-mail *:
 Předmět dotazu:
 Dotaz *:
 Kontrolní kód: Antispamová ochrana
 Vložte kontrolní kód *:
 

R.S.P. s.r.o.

385 731 803 prodej%rsp.cz

Copyright © 2003 - 2018 R.S.P. s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Zajímavé odkazy | Developed by INT
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace