Vnitřní parapety

 
 
    
   
Vnitřní dřevotřískové parapety:
další Vnitřní dřevotřískové parapety  
Dřevotřískové parapety se vyznačují především vysokou užitnou hodnotou. Nosný materiál tvoří surová dřevotříska s vyšším podílem lepidla a ochranných prostředků proti plísni pro zajištění zvýšené odolnosti parapetu v případě krátkodobému zatečení vody nebo vzlínání vlhkosti ze zdiva. Na desky po naklížení nosu a zbroušení na požadovaný profil, je nalepen na vrchní pohledovou stranu CPL laminát  a na spodní stranu tzv. protitah, který tvoří vrstvený papír nebo laminát. Vrchní CPL laminát se vyznačuje především vysokou odolností proti otěru a poškrábání, odolností proti působení UV záření a stálostí barev a neposlední v řadě, širokou paletou dekorů.
Vnitřní dřevotřískové parapety
   
Vnitřní plastové parapety:  další Vnitřní plastové parapety  
Vnitřní plastové komůrkové parapety jsou vyrobeny z tvrdého PVC. Jelikož dnešní doba přináší zcela jiný pohled na využití recyklovaného materiálu, tak i plastový parapet po boku celé řady jiných výrobků, které nás obklopují, řeší otázku využití recyklátu i s následnou možností recyklovatelnosti odpadu vzniklého výrobou a zpracováním. Samozřejmostí je to, že pro naplnění záruk je PVC recyklát míchán s plnohodnotným tvrdým PVC. Parapet vyniká především vysokou odolností proti zatečení vodou a vzlínání vlhkosti ze zdiva. Na profil je nalepen CPL laminát nebo renolitová fólie. CPL laminát dodává plastovému parapetu nové vlastnosti jako jsou odolnost proti otěru a poškrábání, odolnost proti působení UV záření a stálost barev. Naproti CPL laminátu je výhodou renolitové fólie barevné sjednocení se stranou okna do interiéru. Jejím nedostatkem pak nízká odolnost proti mechanickému poškození a působení vyšších teplot.
Vnitřní plastové parapety
   
         
Zašlete nám dotaz na toto zboží
 Název firmy:
 Jméno a příjmení *:
 Telefon:
 E-mail *:
 Předmět dotazu:
 Dotaz *:
 Kontrolní kód: Antispamová ochrana
 Vložte kontrolní kód *:
 

R.S.P. s.r.o.

385 731 803 prodej%rsp.cz

Copyright © 2003 - 2019 R.S.P. s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Zajímavé odkazy | Developed by INT
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace