WALA

 

   
Firma WALA je přední polský výrobce dveřního kování, který na trhu působí již od roku 1980. Nabídka firmy WALA zahrnuje dveřní kování s moderním designem, v perfektní kvalitě a funkčnosti, a to vše za použití špičkové technologie. Sortiment firmy WALA zahrnuje dveřní závěsy, madla a kliky pro plastové, hliníkové ale i skleněné dveře. Produkty firmy WALA jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů, s důrazem na detaily u každého produktu a komponentu.
Všechny produkty jsou dostupné v široké škále barevných variant od nerezu, stříbrné a bronzové, přes standardní odstíny RAL jako jsou 9016, 8019, 7016, 9005, 9006, až po nestandardní odstíny RAL dle vzorníku a přání zákazníka, a produkty v barevném provedení imitace dřeva.
Výrobky firmy WALA jsou testovány a certifikovány dle platných evropských norem a rovněž jsou chráněny patentovým právem.
 další  
Zašlete nám dotaz na toto zboží
 Název firmy:
 Jméno a příjmení *:
 Telefon:
 E-mail *:
 Předmět dotazu:
 Dotaz *:
 Kontrolní kód: Antispamová ochrana
 Vložte kontrolní kód *:
 

R.S.P. s.r.o.

385 731 803 prodej%rsp.cz

Copyright © 2003 - 2019 R.S.P. s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Zajímavé odkazy | Developed by INT
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace